U prometnoj nesreći koja se dogodila 10. ožujka oko 20 sati u Ulici Ermenegilda Štembergera u Labinu, jedna je osoba lakše ozlijeđena.

Do nesreće je došlo kada je 44-godišnjak, pod utjecajem alkohola od 1,43 promila, upravljao automobilom đakovačkih registracijskih oznaka. U jednom trenutku vozač se nije kretao sredinom obilježene prometne trake te je prešao u suprotni smjer, gdje se sudario s automobilom pulskih registracijskih oznaka kojim je upravljao 38-godišnjak.
U nesreći je 38-godišnji vozač lakše ozlijeđen.
Policijski službenici isključili su 44-godišnjaka iz prometa, a protiv njega slijedi pokretanje prekršajnog postupka zbog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama, objavila je istarska policija 11. ožujka 2026.
#crnakronika #policija #istarskapolicija #prometnanesreca #alkohol #labin #istra #istravijesti #kaznenodjelo #istraterramagica
Zbog pranja novca u Istri šestero uhićenih: Agentica za nekretnine prevarila strance za najmanje 600.000 eura
U Poreču, Umagu i Puli građani policiji predali puške, samostrele, streljivo, signalne rakete…






