in

VIŠNJAN: Fizički napao komunalnog redara jer mu je naplatio kaznu za parkiranje

MUP ilustracija

Policija protiv napadača podnosi kaznenu prijavu nadležnom državnom odvjetništvu

Porečka je policija dovršila kriminalističko istraživanje nad 36-godišnjakom i utvrdila sumnju da je počinio kazneno djelo prisile prema službenoj osobi.

Muškarca se sumnjiči da je 10. srpnja oko 13.10 sati u Istarskoj ulici u Višnjanu, nakon što ga je 55-godišnji komunalni redar sankcionirao zbog parkiranja na mjestu za osobe s invaliditetom, počeo negodovati nagovarajući ga da odustane od sankcioniranja prekršaja.

Kada je 55-godišnjak to odbio učiniti i rekao da će pozvati policiju, 36-godišnjak ga je fizički napao. 

Protiv osumnjičenog se nadležnom državnom odvjetništvu podnosi kaznena prijava u redovnom postupku, objavila je policija.

#crnakronika #policija #kaznenodjelo #napadnaslužbenuosobu #višnjan #istarskapolicija #napadnakomunalca #prijavaprotivosumnjičenog #poreč #sigurnost #kriminalističkoistraživanje #invalidniparking #kaznenaprijava #dnevnevijesti

Porečki delfin 2023. - Foto Antonio Paljuh

Porečki delfin: Sprema se trodnevni spektakl plivanja, adrenalina i dobre energije

Foto Pixabaylechenie-narkomanii - Ilustracija lisice uhićenje

POKUŠAJ UBOJSTVA U BUJAMA: Žena (48) nožem napala muškarca tijekom svađe. Uhićena je