TAR: Velik uspjeh učenika – Osvojili srebro na poluzavršnici Državnog prvenstva u rukometu

OŠ Tar-Vabriga

Jučer je održana poluzavršnica Državnog prvenstva u rukometu u Dugom selu. OŠ Tar-Vabriga osvojila je drugo mjesto a u ekipi su bili Noa Markić, Rene Circota, Roko Alihodžić, Andrej Popović, Damian Mattiassich, Jan Lugar, Ivor Kocijančić, Lovro Bogdanović, Josip Matanović, Alex Legović i Vanya Kutić pod vodstvom učitelja Hrvoja Paića. Nakon što su pobijedili ekipe iz Petrinje 20 : 16 i ekipu iz Osnovne škole Milke Trnine Križ koja je prvak Zagrebačke županije 20: 18, očekivanja su bila stvarno velika.

-Naši dečki su sjajno igrali i na njihovom putu do zlatne medalje bila je još samo ekipa iz Karlovca. Nakon vodstva na poluvremenu, na kraju ipak poraz u finalu 16:17 protiv odličnih Karlovčana! Velika tuga i velik uspjeh istovremeno. Čestitamo dečkima i učitelju Hrvoju Pajiću na drugom mjestu i srebrnoj medalji, poručuju iz OŠ Tar-Vabriga.

Foto Umjetnička škola Poreč

Mali porečki glazbenici opet osvojili prve nagrade na Međunarodnom susretu harmonikaša