Popularni porečki photo point, Srce u uvali Peškera sinoć, 9. veljače prigodno je ukrašen i osvijetljen u ljubičastu boju, u znak obilježavanja Međunarodnog dana epilepsije i Nacionalnog dana oboljelih od epilepsije.

Na taj datum, kako ističu iz Hrvatske udruge za epilepsiju, svake godine, drugog ponedjeljka u veljači, pozivaju sve zajednice, institucije i građane da se zajednički uključe u akciju „Osvijetlimo epilepsiju“.
Ovom zajedničkom akcijom žele poslati jasnu poruku da osobe s epilepsijom nisu same, a društvo koje zna i razumije pruža veću sigurnost, podršku i prilike za uključivanje svih svojih članova.
Poreč je ovom simboličnom gestom poručio da je podrška oboljelima od epilepsije i njihovim obiteljima, danas i uvijek.
Izvor Grad Poreč
#Poreč #Peškera #Međunarodnidandepilepsije #Epilepsija #Osvijetlimoepilepsiju #Istra #GradPoreč #podrška #IstraTerraMagica #zajedno
Žminj dobio građevinsku dozvolu za dogradnju starog vrtića: Otvaraju se nove skupine
Obavijest za umirovljenike: Općina Funtana povećala sufinanciranje dopunskog zdravstvenog osiguranja
Grad Poreč i dalje pomaže umirovljenicima s najnižim primanjima – Evo kako i gdje predati zahtjev







