POREČ: Gresi Ramadani s 4 medalje u Vrsaru titula najbolje juniorke Hrvatske

Gresa Ramadani s trenericom Laurom Božić - Foto KRSG Poreč

U subotu i nedjelju je u sportskoj dvorani Saline u Vrsaru održano je 32. Pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske u ritmičkoj gimnastici koje je svečano otvorio predsjednik HGS-a Marijo Možnik.  Natjecalo se 66 gimnastičarki iz 11 hrvatskih klubova u četiri kategorije: mlađe kadetkinje, kadetkinje, juniorke i seniorke.

Jedina predstavnica porečkog kluba bila je reprezentativka Gresa Ramadani koja se pod vodstvom trenerice Laure Božić natjecala s 21 vježbačicom u kategoriji juniorki. Gresa je osvojila dvije zlatne medalje u vježbama sa obručem i loptom te dvije srebrne medalje  u vježbama s čunjevima i trakom. Po sveukupnom broju bodova bila je uvjerljivo prva te završila sezonu kao najbolja juniorka Hrvatske, saznajemo iz Ankice Jengić, predsjednice KRSG-a Poreč.

Iana Benčić - Foto KREG Galatea Funtana - Vrsar

FUNTANA-VRSAR: Galatea domaćin prvenstva Hrvatske – Velik uspjeh Iane Benčić i Viktorije Viktorija Rakovac