Porečka Finida uspješna na Međunarodnom karate turniru

U subotu, 2. travnja, u organizaciji Karate kluba Tad Rijeka, u sportskoj dvorani Zamet, održan je ”TAD CUP 2022. Memorijal Aldegisto Sodero”, međunarodni karate turnir.
Na turniru je učestvovalo 766 natjecatelja iz 75 klubova i 4 države ( Hrvatska, Italija, Srbija i Slovenija). Karate klub Finida iz Poreča je sa svojim natjecateljima nastupio u kategoriji kata, te ostvario odličan rezultat osvojivši ukupno 10 medalja: 5 zlatnih i 5 brončanih.

Na osnovu osvojenog broja medalja, Karate klub Finida je u ukupnom poretku klubova u izvođenju kata osvojio visoko 3. mjesto.

Osvajači medalja za Finidu su:

1. mjesto: Paola Puškarić,             djevojčice 7 godina – kate (B)
1. mjesto: Paola Puškarić,             djevojčice 8 godina – kate (B)
1. mjesto: Petar Puškarić,              dječaci 10 godina – kate (B)
1. mjesto: Eva Paola Ramaja,        djevojčice 12 godina – kate (B)
1. mjesto: Eva Paola Ramaja,        djevojčice  13 godina – kate (B)
3. mjesto: Marija Šimunović,         djevojčice  13 godina – kate (A)
3. mjesto: Marija Šimunović,         djevojčice 14 godina – kate (A)
3. mjesto: Emili Jurcan,                  djevojčice 14 godina – kate (A)
3. mjesto: Emili Jurcan,                  kadetkinje – kate
3. mjesto: Marija Šimunović,         kadetkinje – kate

Nažalost, Iva Samovojska je u kategoriji mlađih seniorki repasažni nastup za
3. mjesto izgubila, te se u konačnici plasirala na 5. mjesto.

Na istom turniru nastupila je i članica Karate kluba Sensei iz Pazina, Ursula Pamić u kategoriji kate, veteranke +35 godina i osvojila 1. mjesto.

Vladimir Pantović

VRSAR/POREČ: Prvenstvo zapadne Istre ŠRD-a Baraj – Pantović se plasirao na županijsko natjecanje

BUJE i londonski Port Art Woman pozivaju umjetnice da se prijave na izložbu suvremene umjetnosti