Porečke gimnatičarke osvojile niz medalja na međunarodnom turniru u Zagrebu

Foto KRSG Poreč

U subotu i nedjelju je u Zagrebu održan međunarodni  41. Svibanjski turnir u ritmičkoj gimnastitici na kojem se natjecalo oko 300 gimnastičarki iz 10 europskih država. Porečke gimnastičarke su se opet vratile s odličinim rezultatima. U kategoriji mini Lana Đurić je osvojila 8. mjesto u vježbi bez rekvizita. Mlađa kadetkinja Gala Velenik je osvojila 3. mjestou vježbi sa obručem. Kadetkinja Umma Ramadani je osvojila 1. mjesto u vježbi sa loptom, Olja Trbović jeosvojila 1. mjesto u vježbi sa obručem, dok je Luana Milotić osvojila 2. mjesto u vježbi sa loptom.

U kategoriji juniorki Marie Lou Čugalj je osvojila 1. mjesto u vježbi sa obručem, a Lea Jugovac je osvojila 1. mjestou vježbi sa loptom, dok je Lara Cramer osvojila 6. mjesto u vježbi sa loptom.

Porečanke nastavljaju sa radom za predstojeće županijsko i državno prvenstvo, a nakon kratkog odmora u srpnju će održati i ljetni kamp za djecu sa puno dobre zabave, vježbanja, kupanja i edukativnih izleta.