Pregršt medalja za porečke gimnastičarke na međunarodnom Gazela kupu

Porečke ritmičarke na Gazela kupu u Puli

U subotu je u Puli održan 15. međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici Gazela cup na kojem je nastupilo 11 porečkih gimnastičarki koje su osvojile pregršt medalja. U kategoriji mini Paola Puškarić je osvojila 4. mjesto, a Lana Đurić 10. mjesto u vježbama bez rekvizita. Mlađa kadetkinja Luana Milotić je osvojila 2. mjesto s obručem, Gala Velenik 4. mjesto u vježbi s obručem, kadetkinja Olja Trbović osvojila je 1. mjesto u vježbi sa loptom, Marie Lou Čugalj 1. mjesto s loptom, Umma Ramadani 3. mjesto s obručem, a Mia Tubaković 3. mjesto sa obručem.

Juniorka Lara Cramer ovojila je 1. mjesto u vježbi s obručem, a Lea Jugovac 3. mjesto dok je seniorka Ana Cvitković osvojila 2. mjesto u vježbi s obručem.

Gresa Ramadani - Foto KRSG Poreč
Gresa Ramadani – Foto KRSG Poreč

Juniorska reprezentativka Gresa Ramadani je za vikend bila u Budvi na FIG-u – međunarodnom turniru. S dva se rekvizita plasirala u finale te osvojila 6. mjesta u vježbama s obručem i trakom, javljaju iz Kluba ritmičko sportske gimnastike Poreč.

Erik s mentoricom Tianom Orihovac Knezoci - Foto OŠ Tar-Vabriga

TAR: Medalja iz njemačkog jezika za Erika Paljara Počekaja na državnom natjecanju