Puno medalja za porečke ritmičarke na županijskom prvenstvu

U subotu je u Puli održano Županijsko prvenstvo u ritmičkoj gimnastici koje je ujedno bilo i kvalifikacijsko za Prvenstvo Hrvatske u slobodnom B programu.  Za KRSG Poreč je pod vodstvom Ane Vukoje i Natalije Tvrtković nastupilo 11 natjecateljica, 10 natjecateljica se kvalificiralo na državno prvenstvo, a jedna je nastupila van konkurencije.

U kategoriji mini Paola Puškarić je osvojila 2. mjesto. U kategoriji mlađih kadetkinja Luana Milotić je osvojila 1. mjesto, a Gala Velenik je nastupila van konkurencije. U kategoriji kadetkinja Marie Lou Čugalj je osvojila 1. mjesto, Umma Ramadani 2. mjesto, Mia Tubaković 3. mjesto, Olja Trbović 5. mjesto te Rita Gulić 6. mjesto.

U kategoriji juniorki Lara Cramer je osvojila 4. mjesto, a Lea Jugovac 6. mjesto. U kategoriji seniorki Ana Cvitković je osvojila 1. mjesto.

Već u subotu 11.06.2022. Porečanke idu na Državno prvenstvo u slobodnom B programu koje će se održati u Zagrebu.

Foto STK Novigrad

Dvije bronce za novigradske stolnotenisače, među najboljima na prvenstvu i njihov trener