RUKOMET: Spačva golom razlike svladala Porečane

Rukometaši Poreča večeras su na domaćem terenu u dvorani Veli Jože izgubili od Spačve iz Vinkovaca u 17. i pretposljednjem kolu Premijer lige. Nitko nije očekivao ovakav rezultat, kojim je gostujuća ekipa s tek golom razlike svladala domaćine.

Porečani su u prvom poluvremenu vodili, čak i s tri gola razlike, ali do tridesete minute prednost se istopila. Na odmor se otišlo s rezultatom 13:13. U drugom dijelu gostima je išlo bolje, vodili su s dva gola razlike već nakon šest minuta. Pri kraju utakmice Porečanima ni jedna lopta nije htjela u vinkovački gol, pa su gosti slavili s 23:24.

POREČ – SPAČVA 23:24 (13:13)

POREČ: Muranović, Sakić 5, Mataija 5, Medved 2, Thoss 4, Pribetić 1, Ševo, Petrov 3, Žagar 1, Mišić, Rađaković 3, Karić, Mateo.
Trener: Dinko Đanković
Sedmerci: 1/2, Isključenja: 4 minuta (Pribetić)

SPAČVA: Stojanović Jurić 1, Maroš, Mažurana 5, Ilić, Vignjević, Šaravanja 5, Pašagić, Vukušić, Antunović, Raguž 1, Mihaljević, Smojver 6, Bolanča 1, Smojver 5, Ereš.
Trener: Josip Mečić

Sedmerci: 3/4, Isključenja: 4 minuta (Jurić, Šaravanja)

SUCI: Ivica Botinčan i Dario Rupčić (Rijeka)