VRSAR: Učenici OŠ V. Nazora srebrni na županijskim natjecanju u stolnom tenisu

Foto OŠ V. Nazora Vrsar

Dječaci Osnovne škole Vladimira Nazora iz Vrsara osvojili 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz stolnog tenisa

Početkom tjedna održano je Županijsko prvenstvo školskih sportskih društava osnovnih škola u stolnom tenisu. Natjecanje je održano u Sportskoj dvorani Saline u Vrsaru. Učenici OŠ Vladimira Nazora iz Vrsara nastupili su u kategoriji dječaka i djevojčica.

učenici stolnotenisači vrsar osnovna škola

Djevojčice su zauzele 5. mjesto, dok su dječaci pobijedivši u svojoj skupini ŠSD Vidikovac 3:0, te ŠSD Medulin 3:2, osigurali direktan ulazak u finale. Odličnom igrom, borbenošću i prije svega pokazavši pravi sportski duh i fair play igru, dječaci su ipak u finalu poraženi od ŠSD Veruda 3:2 te su završili kao drugoplasirani, objavila je OŠ V. Nazora na svojim stranicama.