Jedan od najpopularnijih hrvatskih glazbenika, Marko Perković Thompson, najavio je veliki koncert u Poreču koji će se održati 10. siječnja 2026. godine u Sportskoj dvorani Žatika.
– S oduševljenjem najavljujemo koncert Marka Perkovića Thompsona koji će se održati u Sportskoj dvorani Žatika u Poreču 10. siječnja 2026. Detaljne informacije bit će objavljene uskoro – objavio je pjevačev tim na službenoj Facebook stranici.
Ova je vijest već izazvala veliko zanimanje publike, posebice jer Thompson dugi niz godina nije nastupio u Istri. Naime, pjevač je u Istri bio 2008. u Pazinu, te potom u rujnu 2013. u Poreču. I to baš u Žatiki.
Tada je nastupio u sklopu ondašnje velike turneje “Ora et labora”.
Thompson je nakon spektaklularnog ovoljetnog koncerta u Zagrebu krenuo nedavno na dvoransku turneju u Hrvatskoj. Prva dva koncerta održao je u Osijeku, potom je u nedjelju je imao prvi koncert u Varaždinu, a večeras ondje ima i drugi koncert.
Potom slijede dva koncerta u Zadru, te krajem godine u Zagrebu.
Na Facebook stranici pjevača ispod objave o koncertu u Poreču fanovi ostavljaju komentare pune oduševljenja.
Za očekivati je da će ulaznice, kada budu u prodaji, planuti u vrlo kratko vrijeme.
#thompson #koncertporeč #žatika #thompsonporeč #istra #poreč #glazba2026 #hrvatskaglazba #koncertiuistri #istraterramagica #velikikoncert







