in

Ako tražite posao: Traže se skladištari, vozači, prodavači…

Ilustracija - Foto Chris Liverani za Unsplash

Ribarska zadruga Istra, čiji se pogon nalazi u Poslovnoj zoni Labinci u Općini Kaštelir – Labinci, zapošljava više radnika/ca u pogonu za preradu ribe zbog povećanog obima poslovanja. Također, traže se djelatnici za rad u ribarnici. Rok za prijavu je – do ispunjenja svih traženih radnih mjesta.

Opis poslova: čišćenje, filetiranje i priprema ribe za daljnju prodaju. Početna plaća je 4.500 kuna, plus putni troškovi, mjesečna stimulacija, radno vrijeme samo ujutro i jedan slobodan dan u tjednu. Smještaja nema.

Traže se i vozači i skladištari, za koje je plaća 6.000 kuna plus putni troškovi. Potrebne su i radnice u ribarnici kojima se nudi mjesečna plaća od 5.500 kuna, plus putni troškovi. Smještaj se ne nudi.

Kontakt – najava na telefon: 052 647-546. Detaljnije informacije o vrsti posla i uvjetima mogu se dobiti na e-mail info@riba-istra.hr. Na razgovor se može doći već u subotu, 26. ožujka, u 9 sati u pogon zadruge u Labincima, uz prethodnu najavu na gore navedene kontakte.

Franc Dobrilović i Mario Ritoša

Skupština porečke Galije – Izabran novi predsjednik, a prvi put udruga umirovljenika ima i potpredsjednicu

Marta Valenta i Kristina Lijović - Foto OŠ Vrsar

VRSAR: Sjajni rezultat Marte Valenta na natjecanju iz njemačkog jezika