Aldo Hrvatin, Walter Ritoša i Nino Belušić boćarski veteranski prvaci Istre

Aldo Hrvatin, Walter Ritoša i Anton Nino Belušić, boćari trećeligaša Umaga, osvojili su ovogodišnji naslov veteranskih prvaka Istre u trojkama, na šestom županijskom prvenstvu, glavnina kojeg je odigrana u porečkoj boćarskoj dvorani SRC Veli Jože, dok je za dio natjecanja po skupinama korištena i dvorana pazinskog Boćarskog centra “Aleksandar Anzur”, javio je Istarski boćarski savez.

Umažani su u finalu s uvjerljivih 13:2 pobijedili Branka Aničića, Serđa Blaževića, Josipa Zovića i Vitomira Jelenića iz pazinskog Kompakta, dok je u susretu za 3. mjesto momčad boćarskog središta Pula za koju su nastupali Ivan Percan, Josip Županić, Valter Racan i Dino Pereša s maksimalnih 13:0 savladala Izidora Radojkovića, Petra Stojnića i Bruna Bernacu, članove Tara-Vabrige, priopćio je IBS.

Stolnotenisači Tara Ivan Filipović i Mateo Dedić osvojili brončana odličja na županijskom prvenstvu

INVESTICIJE HRVATSKIH CESTA U NOVIGRADU: Prometnica kod Plodina otvara se za Uskrs