Nexe svladao porečke rukometaše

Jučer je prva ekipa Rukometnog kluba Poreč odigrala susret 3. kola Lige za prvaka u Našicama protiv domaćina RK Nexe i upisala očekivani poraz.

Odlično su igrali rukometaši trenera Dinka Đankovića prvo poluvrijeme, a do 20. minute i bili u uvodstvu, na momente sa čak 4 gola prednosti, ali RK Nexe je ipak prejak i ima puno širu klupu od RK Poreča. Na odmor se išlo s minimalnom prednošću Nexea 17:16.

U drugom poluvremenu nije višo bilo snage za parirati jakoj ekipi Hrvoja Horvata i RK Nexe na kraju upisije zasluženu pobjedu 35:25.

Kod Porečana najefikasniji su bili Tim Thoss sa 6 pogodaka i Matija Rađaković s isto toliko (svi iz sedmeraca), javljaju iz RK Poreč.

Za tjedan dana Porečane čeka gostovanje u Vinkovcima kod ekipe RK Spačva.

RK Nexe – RK Poreč 35:25 (17:16)

RK Nexe: Lelić(3+1), Šipić 3, Gadža 2, Leban, Eter 2, Zrnić 1+1, Barišić Jaman 4+6, Car(1), Buvinić 3, Jelinić 5, Vida 2, Lončar, Lavrić 1, Tomić 3, Jaganjac 1, Celebi 1

RK Poreč: Sakić 2, Mataija 3, Medved, Thoss 6, Pribetić 3, Perić 3, Ševo(3), Petrov, Filipović 2, Mišić, Rađaković 0+6, Karić (1+6)