Porečanka u finalu Svjetskog prvenstva: Kuglačice love zlato, kuglači osvojili broncu

Nataša Ravnić - Foto Hrvatski kuglački savez

Ženska kuglačka reprezentacija Hrvatske u finalu Svjetskog prvenstva, dok su kuglači osvojili brončanu medalju

Ženska kuglačka reprezentacija Hrvatske ostvarila je izvrsne rezultate na Svjetskom prvenstvu u Varaždinu, pobijedivši aktualnog svjetskog prvaka Njemačku u polufinalu s rezultatom 2:0 (3676:3595). Naše kuglačice će se u finalu susresti s Austrijom, a utakmica se igra u nedjelju, 28. svibnja, u 11 sati. Prijenos uživo finala možete pratiti na Sportskoj televiziji.

S druge strane, kuglači Hrvatske su se također borili na Svjetskom prvenstvu, te su u dramatičnom polufinalu poraženi. Ipak, uspjeli su osvojiti brončanu medalju, što je izvrsno postignuće za hrvatsku kuglačku reprezentaciju, objavio je Hrvatski kuglački savez.

NE OBJAVLJUJ PIXSELL

U Istri teže ozlijeđen motociklist. Sudario se s drugim motociklom koji je pak udario u tricikl

Foto Konjički klub Spirit Poreč

POREČ: KK Spirit domaćin Istarskog cupa u enduranceu. Medalje za Anu Poropat i Tiju Mofardin